Video: FL4K en Amara krijgen nieuwe skill trees in Borderlands 3

De bountyhunters van Borderlands 3 krijgen allemaal een nieuwe manier van spelen. In deze video zien we FL4K en Amara met nieuwe skill trees.

De Director's Cut van Borderlands 3, zo wordt de next gen editie van de RPG/FPS genoemd. Naast de grafische upgrades krijgen alle speelbare personages een nieuwe skill tree. FL4K krijgt een loaderbot als een huisdier. De loaderbots zijn beruchte vijanden in het Borderlands-universum, maar we kennelijk ook vriendelijke varianten, zoals de held die we tegenkwamen in Tales of the Borderlands. Amara krijgt een nieuwe skill genaamd Phaseflare. Deze orb doet elemental damage en groeit in kracht wanneer Amara melee-aanvallen uitdeelt tegen de mobs. Bekijk hier hieronder de video voor alle details.

Borderlands 3 is nu beschikbaar voor de pc, Xbox One en PlayStation 4. De game krijgt ook een next gen upgrade voor de Xbox Series en PlayStation 5.

Bron: Gearbox
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 166 reviews 4796 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot Borderlands 3

Reviewscore

4,5/5

Ontwikkelaar

Gearbox Software

Uitgever

2K Games

Release

13 september 2019

Gameliner Awards

Beste game van 2019

Platforms

PC
PS4
XONE
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord