Video: GTA Online ontvangt volgende week Freemode Events en Rockstar Editor
Rockstar heeft bekendgemaakt dat er 15 september een update verschijnt voor GTA Online en deze brengt onder andere Freemode naar de game. Daarnaast voegt deze ook de Rockstar Editor toe aan de PlayStation 4- en Xbox One-versie.
Freemode speelt zich gewoon af in de open wereld van GTA Online en zorgt ervoor dat er elke twaalf minuten een evenement plaatsvind. Je bepaalt zelf of je hieraan deelneemt of dat je alleen van een afstandje gaat kijken naar andere spelers. Elk evenement wordt aangeduid met een stip en hiervoor wordt geen gebruik gemaakt van een lobby.
De aankomende update bevat verder twee nieuwe Adversary-modi. In Hunting Pack moet jouw team een voertuig afleveren en deze ontploft zodra deze te langzaam rijd. Het andere team probeert het voertuig te vertragen zodat de bom afgaat. De tweede modus is Cross the Line waarin beide teams strategische plekken van de vijand moeten veroveren om te winnen.
Reviewscore
4/5
Platforms
-
NieuwsGTA Online krijgt flink wat nieuwe Community Missions erbij
Kortgeleden zagen we de eerste Community Missions voorbijkomen in GTA Online. Rockstar breidt het aanbod van de Community Series nu uit met nieuwe missies.
0 reacties -
NieuwsDe Money Fronts strooien met cash in GTA Online
Zet de geldkraan voor je Money Fronts wagenwijd open in GTA Online. Verdien vier keer zoveel aan witwaspraktijken en krijg korting op nieuwe voertuigen.
0 reacties -
NieuwsMotor Madness scheurt de komende weken door GTA Online
De komende twee weken draait alles om rubber verslijten in GTA Online. Cruise langs een LS Car Meet of stort je in de Community Race Series voor mooie...
0 reacties -
NieuwsDe nachtclubs draaien overuren in GTA Online
De komende weken draait GTA Online om het bruisende nachtleven in de nachtclubs, vol extra beloningen, flinke kortingen en leuke extra's voor de spelers.
0 reacties