Video: Life is Strange - Developer Diary 1
Square Enix en ontwikkelaar Dontnod hebben de eerste developer diary van Life is Strange vrijgegeven. In dit eerste deel vertellen de makers meer over het creƫren van de game, het verhaal en de personages.
Life is Strange verschijnt in vijf episodes waarvan het eerste deel vanaf 30 januari te downloaden zal voor de PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 en pc. Elke episode kost 4,99 euro en na het verschijnen van de laatste episode is het volledige seizoen ook te koop voor 19,99 euro.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties