Video: Maak waanzinnige screenshots met inFAMOUS: Second Son

De ontwikkelaars van inFAMOUS: Second Son hebben in een nieuwe update de 'Photo Mode' toegevoegd. Met deze nieuwe mode is het mogelijk om de game op elk moment te pauzeren, om vervolgens een vet screenshot te maken.

Nadat je de Photo Mode-optie in het pauzemenu van de game hebt geactiveerd, kun je op de linkerstick van je controller drukken om de game te pauzeren. Dat kan werkelijk op elk moment, bijvoorbeeld als je een mooi uitzicht voor je hebt, maar ook als je middenin de actie verwikkeld bent. In de Photo Mode heb je heel wat mogelijkheden om je screenshot vervolgens te maken. Zo kun je bijvoorbeeld in- en uitzoomen, de situatie vanuit een andere hoek bekijken of een filter over de screenshot plakken.

Alle mogelijkheden worden uitgelegd in een nieuwe video, die je hieronder kunt bekijken.

Reacties
Avatar Humswa
Humswa
lvl6 Combo Juggler
18 april 2014 om 07:34

Ziet er wel grappig uit, maar als het je al interesseert om uberhaubt foto\'s ingame te maken en op te slaan dan zou je dat denk ik wel als feature op de PS4 willen welke voor elke game dan geldt.

Als je de foto\'s opslaat kan je wel leuke wallpapers voor je pc maken :P

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord