Video: Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series aangekondigd
Zojuist is Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series aangekondigd door Telltale Games tijdens The Game Awards gisternacht. Het is eigenlijk geen verrassing meer, want eerder werd het bestaan van de game gelekt. Naast de aankondiging is er ook een teaser trailer vrijgegeven. Je kunt de trailer hieronder bekijken.
Het bestaan van de game werd vorige maand verklapt door een lijst van de Amerikaanse vakbond SAG-Aftra. Op deze lijst stonden alle stemacteurs die hun werk hadden neergelegd en aan welke projecten ze werkte. In het voorjaar van 2015 kondigde Telltale en Marvel al een samenwerking aan voor één van hun superheldenseries. Nu is het officieel en kunnen we binnenkort genieten van een vijfdelige serie van Guardians of the Galaxy.
Guardians of the Galaxy verschijnt waarschijnlijk volgend jaar in vijf afleveringen en komt naar pc, consoles en mobiele apparaten.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
3 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
1 reactie