Video: Miyamoto laat zijn speelstijlen zien met Super Mario Run
Shigeru Miyamoto laat in onderstaande video zijn speelstijlen zien met Super Mario Run. De game werd onlangs aangekondigd tijdens de Apple persconferentie in San Francisco afgelopen week. Tijdens deze persconferentie werd onder andere de nieuwe iPhone 7 getoond.
Miyamoto laat zien hoe je de game makkelijk met één hand kunt spelen. Dit komt omdat je alleen maar hoeft te tikken op het scherm om Mario te laten springen in de game. Mario rent automatisch van links naar rechts.
Super Mario Run is de eerste game die door de Nintendo zelf is ontwikkeld. De game komt ook naar Android. Het is nog onduidelijk wanneer de game precies gaat verschijnen, maar waarschijnlijk gaat de game weer enorm verslavend zijn.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsUpdate Onimusha: Way of the Sword verschijnt op 4 september 2026
Volgens diverse webpagina's wordt de actiegame Onimusha: Way of the Sword van ontwikkelaar Capcom enkele weken eerder uitgebracht.
8 reacties -
GeruchtGerucht: Meerdere Metroid-games in de maak, inclusief 'Ravenous'
Een zeldzaam, maar fascinerend gerucht over de Metroid-games duikt op. Via een Classification Rating wordt de naam Metroid Ravenous genoemd.
1 reactie -
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
15 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
27 reacties