Video: Sony verwijdert game van PSN door eenvoudige Platinum Trophy
Trophy-jagers zijn een eenvoudige Platinum trophy armer want Sony heeft de game ★★★★★ Top Rated 1000 van PSN gehaald. Hoewel de titel op zichzelf al genoeg reden is om de game te verwijderen, gaat het om de kinderlijke eenvoudigheid waarmee deze Trophy te behalen is.
Wij gamers draaien onze hand nooit om voor een uitdaging en zien een Platinum trophy toch als een bevestiging van onze skills en tonen maar wat graag onze digitale fallus. De makers van deze game dachten het even letterlijk met een vluggertje af te kunnen. Zij claimen namelijk dat de trophy met twintig minuten te behalen is. Dit viel bij Sony in het verkeerde keelgat want zij hebben de game verwijderd uit de PlayStation store.
De game lijkt een sterk staaltje reclame te zijn. Het spel kostte € 0,98 en laat je middels puzzels afbeeldingen in elkaar zetten. Diezelfde makers van dit spel maken ook thema's voor de PlayStation 4. Sony dacht het zijne ervan en verwijderde de game. Trophies moeten toch een uitdaging zijn, behaald in een échte game.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.