Video: Vermoord de CEO van Abstergo in Watch Dogs

Watch Dogs is alweer een tijdje verkrijgbaar in de winkels, maar de meeste easter eggs die door de ontwikkelaars in de game zijn gestopt moeten nog gevonden worden. Zo ook deze in een zijmissie waarbij je de CEO van Abstergo, Olivier Garneau, moet vermoorden. Je weet wel, die half-corrupte gast uit de Assassin's Creed franchise die verantwoordelijk is voor de Animus - het stukje gereedschap waarmee je terug kunt keren in de tijd en alle avonturen van de sluipmoordenaars kunt herbeleven.

De zijmissie in Watch Dogs is er één waarbij je een convooi van auto's moet tegehouden, met in één van die voertuigen dus Garneau als doelwit. Een leuke verwijzing naar die andere franchise van Ubisoft dus.

Ben jij ook leuke of vreemde dingen tegengekomen in Watch Dogs? Schroom dan niet om ze te delen, bijvoorbeeld via een reactie hieronder.

Reacties
Avatar Rude.
Rude.
lvl14 High Score Chaser
9 juni 2014 om 11:23

Het zou me niets verbazen als ze meer gaan doen met de twee games, zoals over en weer karakters uitlenen en wellicht zelfs iets in het verhaal? We zullen het zien.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord