Video: World of Warships - Developer Diary 3
Wargaming heeft de derde developer diary van World of Warships vrijgegeven, die zich focust op vliegdekschepen. Deze vliegdekschepen hebben als voordeel dat ze behoorlijk snel zijn en door middel van de vliegtuigen de gehele map kunnen bestrijken en gemakkelijk vijandelijk schepen kunnen vinden.
Bekijk hieronder de derde developer diary om meer te weten te komen over de vliegdekschepen en de vier type vliegtuigen Dive Bombers, Torpedo Bombers, Scouts en Fighter Planes, die vanaf deze schepen gelanceerd kunnen worden.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties