Vince Zampella en Jason West starten Respawn Entertainment
Deze maand was er veel drama bij het hoofdkantoor van Infinity Ward en Activision. De uitgever ontsloeg Vince Zampella en Jason West, de twee hoge heren bij Infinity Ward. De heren werden ontslagen voordat ze hun beloofde royalty's zouden krijgen voor Modern Warfare 2. Een rechtszaak en veel ruzie volgde.
Vandaag is bekendgemaakt dat Zampella en West een eigen studio zijn begonnen. Deze studio heet Respawn Entertainment en werkt in opdracht van Electronic Arts. De geruchten gingen al dat beide heren aan tafel zouden hebben gezeten met EA. Respawn Entertainment krijgt volledige vrijheid in de games die zij willen maken. Electronic Arts zal de games uitgeven en promoten.
Zampella zei in een interview met de New York Times dat dit voor hem en West een complete reset is.
We're starting again from ground zero. It's daunting and exciting.
Daarna voegde hij nog het volgende toe;
We have learned the hard way that the best way to ensure the integrity and quality of your work and make sure the fans get what they deserve is to own the intellectual property.
Met onderstaande quote wilt Zampella benadrukken dat iedere game die Respawn Entertainment maakt ook daadwerkelijk van hen is en niet van de uitgever. Dit was bij Call of Duty wel het geval.
Er zit ook ironie achter de komst van Zampella en West bij Electronic Arts. Ze waren er eerder weggegaan na de ontwikkeling van Medal of Honor om een Tweede Wereldoorlogshooter te maken zoals zij die wilden; Call of Duty. Nu keren ze terug naar Electronic Arts.
-
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties -
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
2 reacties -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
3 reacties