VPRO is opzoek naar wapenliefhebbers
Vandaag heeft maarten van de omroep VPRO speciaal aan Gameliner gevraag om mee te helpen zoeken naar Nederlanders die veel weten over wapens in games. VPRO wil namelijk een documentaire op Nederland 3 maken over het ontwerpen, maken, gebruiken e.d. van wapens in games en in real life.
Dus mocht jij ooit hebben mee gedaan aan een Wapen Design Contest bijvoorbeeld voor de game Ratchet and Clank Future: A Crack in Time of ontwerp je gewoon graag wapens voor games en ben jij bereid om de details over jouw wapen te delen met Nederland.
Dan kun je een mail sturen naar ons michelle@gameliner.nl met daarin jouw ervaring in Wapen Design voor games, dan geven wij het door aan de VPRO.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties