Warcraft: Orcs & Humans en Warcraft II vanaf nu verkrijgbaar op GOG

Warcraft: Orcs & Humans en Warcraft II Battle.net Edition zijn vanaf vandaag verkrijgbaar op GOG.com. Blizzard heeft de twee games naar het platform gebracht, waardoor je weer even oldskool kunt gamen.

De samenwerking tussen GOG en Blizzard heeft er eerder al voor gezorgd dat Diablo ook speelbaar is. Nu zijn de real-time strategy games Warcraft: Orcs & Humans en Warcraft II Battle.net Edition ook op het platform terug te vinden. In de eerstgenoemde game ga je weer terug naar de originele strijd in Azeroth, waarbij je kunt kiezen een leger op te bouwen van mensen of orcs. In Warcraft II Battle.net Edition worden de conflicten ook op zee beslecht, waardoor je je leger uit kunt breiden met een vloot.

Beide games zijn vanaf nu verkrijgbaar op GOG. Voor Warcraft: Humans & Orcs ben je €5,29 kwijt. Als je Warcraft II Battle.net Edition aan je collectie toe wilt voegen kost het je €8,89.

Bron: Blizzard
Patrick Lamers
Patrick Lamers Mede-eigenaar & Hoofdredacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 161 reviews 2855 artikelen geplaatst

Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord