Warcraft: The Beginning meest succesvolle gameverfilming
Samen met Koen ben ik begin deze maand naar de première van de verfilming van Warcraft geweest. We waren gematigd positief. Warcraft: The Beginning is absoluut geen slechte film, maar de tempo was behoorlijk in de film.
Blizzard Entertainment kan opgelucht ademhalen, want de film heeft meer dan 375 miljoen dollar in het laatje gebracht, dat is aanzienlijk meer dan Tomb Raider (275 miljoen dollar) en Prince of Persia: Sands of Time (335 miljoen dollar). Daarmee is Warcraft: The Beginning de meest succesvolle gameverfilming ooit.
In China is de film echter populairder dan in Amerika. In de Amerika is op een dag 'slechts' 37 miljoen opgehaald en in China 45 miljoen. Heb jij de film gezien en wat vond je er van?
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties