Warface verschijnt 22 april voor Xbox 360
Microsoft en ontwikkelaar Crytek hebben bekendgemaakt dat Warface op 22 april uitkomt voor de Xbox 360 voor Gold-members. De game verscheen eind vorig jaar al voor de pc.
Warface is een free-to-play multiplayer shooter. In de game kun je kiezen uit de vier klassen: Rifleman, Medic, Engineer en Sniper met elk hun eigen wapens en vaardigheden. De Xbox 360-versie zal regelmatig worden voorzien van gratis nieuwe content in de vorm van nieuwe maps, wapens en co-op missies.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties