Watch Dogs vestigt verkooprecord

Ubisoft heeft laten weten dat Watch Dogs een verkooprecord heeft gevestigd voor de uitgever. Er zijn namelijk meer exemplaren van Watch Dogs verkocht op de eerste verkoopdag dan elke andere game van Ubisoft.

Yves Guillemot, de CEO van Ubisoft, laat weten zeer blij en trots te zijn met dit succes, zeker omdat het hier om een nieuwe IP gaat.

Watch Dogs is een geweldige prestatie en onze teams mogen trots zijn dat de creativiteit, innovatie en de vele uren die zijn geïnvesteerd in de game, hun vruchten afwerpen. Het is prachtig om te zien dat zo veel spelers genieten van de game. Het bewijst dat Watch Dogs de code gekraakt heeft voor het ontwikkelen van een nieuw blockbuster-IP en een werkelijke new-gen ervaring.

Watch Dogs kwam 27 mei uit voor de pc, PlayStation 4, PlayStation 4, Xbox 360 en Xbox One. Het is een open wereld game die zich afspeelt in de Amerikaanse stad Chicago. In de game speel je als Aiden Pearce die het vermogen heeft om elk systeem te hacken. Dit komt goed van pas bij het opsporen en vangen van de mensen die hem hebben verraden.