White Knight Chronicles krijgt opvolger
Vandaag heeft de ontwikkelaar Level 5 op de Tokyo Game Show laten weten ze al druk bezig zijn aan een opvolger van White Knight Chronicles. Opvallend is dat het eerste deel nog steeds niet is verschenen in het Westen.
Het spel zal de naam White Knight Chronicles: Awakening of Light and Darkness dragen en zal exclusief voor de PlayStation 3 verschijnen. Een verschijningsdatum is voorlopig nog niet vrijgegeven.
Het eerste deel verscheen december vorig jaar in enkel in Japan. Voorlopig kon het Westen nog niet genieten van deze titel, maar volgens de ontwikkelaar komt daar in de nabije toekomst verandering in. Hopelijk horen we binnenkort meer over beide titels.
-
NieuwsUpdate Onimusha: Way of the Sword verschijnt op 4 september 2026
Volgens diverse webpagina's wordt de actiegame Onimusha: Way of the Sword van ontwikkelaar Capcom enkele weken eerder uitgebracht.
7 reacties -
GeruchtGerucht: Meerdere Metroid-games in de maak, inclusief 'Ravenous'
Een zeldzaam, maar fascinerend gerucht over de Metroid-games duikt op. Via een Classification Rating wordt de naam Metroid Ravenous genoemd.
0 reacties -
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
15 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
26 reacties