Wii U aangekondigd en is de sterkste console
We hebben er lang op moeten wachten, maar eindelijk is het zover. Nintendo heeft haar nieuwe platform uit de doeken gehaald tijdens de E3 show in Los Angeles. De nieuwe naam van de console is Wii U en komt in 2012.
De nieuwe console heeft een ingebouwd 6,2-inch full HD touchscreen. Dit maakt het mogelijk om je game verder op je Wii U-controller te spelen, wanneer je ouders het acht uur journaal willen kijken. Je kunt deze twee opties op heel verschillende manieren gebruiken.
De Wii U is interessant voor casual-, mainstream- en hardcore gamers, iets wat tijdens de hele presentatie terugkwam. De Wii U kent een hoop mogelijkheden. Zo kun je een simpel dam-spelletje spelen met je vrienden, maar ook is het mogelijk om een dikke shooter, zoals Battlefield 3 op het apparaat te doen.
Je kunt de Wii U in elk willekeurige houding draaien, zoals jij dat wilt. Het scherm zal zich dan aanpassen. De Wii U heeft ook een accelerometer, gyroscope, rumble optie, ingebouwde camera, microfoon en luidsprekers.
De Wii U heeft ook knoppen, zoals we die kennen van de Classic Controller, maar naast ook twee analoge pads, plus d-pad, A, B, X, Y,- en L, R, ZL, ZR-,buttons.
Je kunt de Wii U ook gebruiken als vervangende controller in plaats van de Wii Motion Plus controller, of als gimmick voor een nog betere game ervaring.
De Nintendo Wii U zal volgend jaar in 2012 verkrijgbaar zijn. De volgende games zijn in elk geval alvast bevestigd.
Assassin's Creed
Ghost Recon: Online
Dirt
Batman: Arkham City
Aliens Colonial Marines
Metro: Last Light
Ninja Gaiden 3: Razor's Edge
Darksiders II
Tekken
Battlefield 3
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties