Wii U aangekondigd en is de sterkste console

We hebben er lang op moeten wachten, maar eindelijk is het zover. Nintendo heeft haar nieuwe platform uit de doeken gehaald tijdens de E3 show in Los Angeles. De nieuwe naam van de console is Wii U en komt in 2012.

De nieuwe console heeft een ingebouwd 6,2-inch full HD touchscreen. Dit maakt het mogelijk om je game verder op je Wii U-controller te spelen, wanneer je ouders het acht uur journaal willen kijken. Je kunt deze twee opties op heel verschillende manieren gebruiken.

De Wii U is interessant voor casual-, mainstream- en hardcore gamers, iets wat tijdens de hele presentatie terugkwam. De Wii U kent een hoop mogelijkheden. Zo kun je een simpel dam-spelletje spelen met je vrienden, maar ook is het mogelijk om een dikke shooter, zoals Battlefield 3 op het apparaat te doen.

Je kunt de Wii U in elk willekeurige houding draaien, zoals jij dat wilt. Het scherm zal zich dan aanpassen. De Wii U heeft ook een accelerometer, gyroscope, rumble optie, ingebouwde camera, microfoon en luidsprekers.

De Wii U heeft ook knoppen, zoals we die kennen van de Classic Controller, maar naast ook twee analoge pads, plus d-pad, A, B, X, Y,- en L, R, ZL, ZR-,buttons.
Je kunt de Wii U ook gebruiken als vervangende controller in plaats van de Wii Motion Plus controller, of als gimmick voor een nog betere game ervaring.

De Nintendo Wii U zal volgend jaar in 2012 verkrijgbaar zijn. De volgende games zijn in elk geval alvast bevestigd.
Assassin's Creed
Ghost Recon: Online
Dirt
Batman: Arkham City
Aliens Colonial Marines
Metro: Last Light
Ninja Gaiden 3: Razor's Edge
Darksiders II
Tekken
Battlefield 3

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reacties
Avatar jordib91
jordib91
lvl2 Journey Awaits!
8 juni 2011 om 14:32

Het kan een succes worden, net als de eerste Wii. Alleen weet ik hierdoor niks door de hardware van de Wii zelf. Toch zijn er wel leuke ideeën wat je met de controller kunt doen, alleen een beetje groot voor een controller lijkt me.

0
Avatar Jakka
Jakka
lvl10 Deel van het meubilair
8 juni 2011 om 10:19

Ik weiger een dikke shooter te spelen met een controller die wel verdacht veel weg heeft van een handheld.

0
Avatar Tristan
Tristan
lvl15 Community Veteraan
8 juni 2011 om 07:35

@Hostpik

onbekend

Zo ziet de box eruit, niets bijzonders aan de buitenkant maar zat power aan de binnenkant. Ik vind het wel stom dat ze de console niet hebben laten zien en te veel over die controller bezig waren.

0
Avatar Hostpik
Hostpik
lvl14 High Score Chaser
7 juni 2011 om 23:03

Ik snap het ook echt niet. Het zal waarschijnlijk niet floppen of zo, maar ze legden het te vaag uit om er een beeld bij te krijgen. Hoe ziet die console er dan precies uit?

0
Avatar RobbertVKH
RobbertVKH
lvl12 Clout Farmer
7 juni 2011 om 21:47

Zelfde hier.

0
Avatar dicapo
dicapo
lvl7 Checkpoint Jeugd
7 juni 2011 om 21:27

Ik weet het niet hoor. Maar wat ik tot nu toe gezien heb lijkt me niks...

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord