Wii U-versie Project CARS verschijnt in 2015
De Wii U-versie van Project CARS zal niet meer dit jaar verschijnen, maar pas in 2015. Dat hebben uitgever Bandai Namco en ontwikkelaar Slightly Mad Studios vandaag bekendgemaakt.
Project CARS zal voor de andere platformen nog wel dit jaar verschijnen, namelijk in de maand november. Ontwikkelaar Slightly Mad Studios liet weten dat het meer tijd nodig heeft om ook voor de Wii U de meest authentieke, mooiste en meest technische racegame ooit te creëren.
Project CARS is een realistische racegame die is opgezet door middel van crowdfunding door een community die de ultieme racegame wil. De game bevat de meeste tracks van alle racegames, is voorzien van schitterende graphics en bevat verder een dynamisch tijd- en weersysteem. Ten slotte ondersteunt Project CARS ook nog de Oculus Rift en Project Morpheus.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
1 reactie -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.