Worms-maker werkt aan nieuwe game Flockers
Team 17, de ontwikkelaar van de zeer bekende Worms-serie, komt met een compleet nieuwe IP genaamd Flockers. Het is tien jaar geleden sinds Team 17 aan een game buiten de Worms-serie heeft gewerkt.
Debbie Bestwick van Team 17 noemt Flockers de belangrijkste game waar de ontwikkelaar sinds tien jaar aan heeft gewerkt. Volgende week zal worden onthuld wat Flockers precies voor een game in is en voor welke platformen deze zal verschijnen.
Op de onderstaande afbeelding is het logo van Flockers te zien met daaromheen tandwielen en andere mechanische onderdelen. Wellicht gaan we in Flockers aan de slag met robots?
-
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties