WoW binnenkort spelen op een iPad?
Als je de titel leest, dan lig je waarschijnlijk enorm in een deuk. Toch blijkt dit een serieuze zaak te zijn en blijkt het mogelijk te zijn om World of Warcraft te spelen op een iPad. Weliswaar dan wel via een Wi-Fi streaming service genaamd Gaikai, maar het blijft zeker cool.
Het spelen van WoW via de Gaikai servers geschied in dit geval via een native app die nog volop in de bèta zit. Het spel zelf wordt niet op je iPad gezet, maar wordt op de servers van Gaikai opgestart en dan naar jou toe gestreamd, zodat je het zonder zorgen kunt spelen.
Vraag is wel of Apple deze app in hun App Store willen zetten, aangezien het een ingewikkeld systeem gaat worden om via 'in-app purchase' een spel als World of Warcraft te 'kopen' en deze dan vervolgens te streamen zonder dat Apple hier zelf geld aan verdient.
Het enige waar ik op wacht is een video om te bevestigen dat dit ook echt goed werkt, tot dan moeten we het doen met onderstaande foto.
-
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties -
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
2 reacties -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
3 reacties