Check hier alle Tokyo Game Show 2023 content

Xbox 360 krijgt 250 GB HDD

Nadat Microsoft met de Xbox 360 Elite kwam, werd er ook gelijk een 120 GB HDD bekendgemaakt. Maar alsof dat nog niet genoeg ruimte is, komt Microsoft op 11 maart aanstaande in Japan met de 250 GB versie van de Xbox 360 HDD. De prijs zal Â¥15.540 zijn, dit is omgerekend ongeveer €125.

Of de HDD ook naar Europa zal komen, is op dit moment nog onbekend.

Gameliner verzamelt informatie

Gameliner verzamelt gegevens om zo een optimale gebruikerservaring te bieden. Hierdoor kunnen wij analyses maken omtrent het gedrag van de bezoeker om zo de ervaring op onze website te optimaliseren.

Door het plaatsen van cookies zijn adverteerders in staat om advertenties te tonen die aansluiten op jouw interesses. Daarbij kunnen social media-plugins, zoals Facebook en Twitter, gebruik maken van gegevens zodat je in staat bent om op berichten te reageren en deze eventueel te delen. Voor meer informatie omtrent onze privacy policy verwijzen wij je graag door naar ons beleid.

Om Gameliner.nl te kunnen bekijken, dien je de akkoord te gaan met ons privacy policy door op 'Ja, ga verder naar de site’ te klikken.

Ja, ga verder naar de site
Vergeten?