Xbox zegt ook dit jaar gamescom niet af

Vervelend nieuws voor iedereen die dit jaar afreist naar Keulen in de hoop Xbox niet tegen te komen. Net als voorgaande jaren heeft Team Green besloten om gamescom wederom niet aan zich voorbij te laten gaan.

Wat dat betreft hebben PlayStation en Xbox wel wat met elkaar gemeen. Beiden nemen al een paar jaar een standpunt in wanneer het de Duitse gaming conventie betreft en dat standpunt blijft onveranderd: PlayStation laat verstek gaan en Big Daddy Phil en consorten hebben wel een retourtje Keulen geboekt, iets wat men luttele uren na de afzegging van de concurrentie laat weten op X.

En dat is natuurlijk erg zuur voor alle mensen die in augustus rustig door de Kölnmesse willen slenteren zonder constant geconfronteerd te worden met Microsofts line-up. Eerst die killer Xbox Games Showcase en dan ook nog het bruisende Keulen domineren, het is gewoon ziekmakend, de arrogantie.

Afijn, leuk dat je erbij bent, Xbox. En laten we niet vergeten voor wie je het allemaal doet. For The Players, toch?

Bron: X
Patrick Meurs
Patrick Meurs Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 119 reviews 779 artikelen geplaatst

Beeldspraak, woordspelingen en, in veel gevallen flauwe, grappen vormen voor Patrick de dagelijkse kost. Deze Brabantse flapuit neemt geen blad voor de mond, waardoor zijn mening altijd heerlijk recht voor z’n raap is. Ben je op zoek naar een creatieve en pakkende tekst, dan hoef je niet verder te kijken. Maar let wel op, want deze woordentovenaar zit niet altijd achter zijn computer om ziltige woorden van digitale inkt te voorzien. Veelal vind je hem namelijk terug in angstaanjagende horrorgames en eigenzinnige actietitels.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord