Sony wist niet eerder van gestolen gegevens
Sony heeft laten weten dat ze pas vanaf gisteren op de hoogte waren van het feit dat er persoonlijke gegevens van PSN-acounts gestolen zijn.
De uitgever kon pas gisteren zien wat de hackers op het PSN aan informatie hadden binnengehaald. Dit komt doordat de experts, die Sony binnenhaalde na het hacken van het PSN vorige week dinsdag, tot gister nodig hadden om de schadeomvang van het PSN te kunnen vaststellen.
Ondanks dat de PSN-acounts gecodeerd en dus moeilijk te kraken zijn, sluit Sony niet uit dat er creditcard-gegevens zijn onderschept. Sony raad mensen aan om hun PSN-wachtwoord te veranderen, als ze dat het wachtwoord ook op andere websites gebruiken.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties