Foosball 2012 aangekondigd voor PlayStation 3 en de PlayStation Vita
Zojuist heeft ontwikkelaar Grip Games laten weten dat tafelvoetbalgame Foosball 2012 binnenkort uitkomt voor de PlayStation 3 en de PlayStation Vita.
De game moet uitkomen in de lente van dit jaar. De game krijgt cross-platformfunctionaliteiten. Dit houdt in dat PlayStation 3 en PlayStation Vita-bezitters het tegen elkaar kunnen opnemen. Ook krijgt de game PlayStation Move en touchpad op de achterkant van de PlayStation Vita ondersteuning.
De game zal via de PlayStation Store via het PlayStation Network verkrijgbaar zijn. De game bevat een multiplayer tot maximaal vier man. Daarin kun je potjes spelen van twee tegen twee. De singleplayer bevat de modus World Tour, waarin je op dertig verschillende locaties komt en het opneemt tegen de computer.
Of de game een succes zal gaan zijn is nog maar de vraag. Ik speel liever een potje tafelvoetbal met wat maten in de kroeg, of kantine. Mocht jij wel zitten te wachten op de game, laat dan even je reactie hieronder achter. We zijn erg benieuwd.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
1 reactie