500 mensen moeten weg bij Activision
Activision heeft laten weten dat er vijfhonderd mensen worden ontslagen. Dit komt neer op ongeveer zeven procent van alle werknemers van de uitgever.
Activision heeft nog niet bekendgemaakt waarom er zoveel mensen weg moeten. Dit zal waarschijnlijk hebben te maken met het nieuwsbericht, Activision hangt de gitaren in de wilgen. Hierin hebben ze laten weten dat ze stoppen met de maak van verdere muziek games, de Tony Hawk-serie en True Crime: Hong Kong hebben geannuleerd. De ontslagen zullen waarschijnlijk vooral bij de studio's vallen die deze games ontwikkelden.
Activision zal echter niet inkrimpen. De uitgever wil namelijk extra gaan investeren in nieuwe projecten van Blizzard en de Call of Duty serie. Zo zou het bedrijf uiteindelijk evenveel mensen behouden dit jaar.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.