Aantal Europese Mii-personages op 37,2 miljoen!
Uit een onderzoek van Nintendo Europe is gebleken dat er meer dan 37,2 miljoen Mii-personages zijn gemaakt door Europese spelers. Dit is meer dan het aantal inwoners van ons kikkerlandje plus het aantal inwoners van Spanje.
De wereldwijde teller van gemaakte Mii-personages staat op 213,8 miljoen. Vertaald naar de realiteit zou dit betekenen dat de Mii-bevolking de op vier na grootste bevolking zou hebben.
Laurent Fischer, verantwoordelijk voor de Marketing & PR van Nintendo Europe vertelde het volgende over de resultaten van het onderzoek:
Uit ons onderzoek blijkt duidelijk dat Europeanen graag kiezen om met hun eigen Mii-personages te spelen. Dankzij functies als Mii-maker en StreetPass Mii-park op de Nintendo 3DS, kunnen nog meer mensen genieten van het maken en delen van hun eigen Mii-personages
Tussen neus en lippen door werd er ook nog even gemeld dat sinds de release in 2006 er zo'n 89,39 miljoen Wii-systemen verkocht zijn. Dit cijfer zal nu hoger zijn, aangezien het verkoopcijfers zijn van eind september dit jaar. Desondanks is het een mooie prestatie van het rechthoekige kastje van Nintendo.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.