BioShock Infinite opnieuw uitgesteld

BioShock Infinite wordt opnieuw uitgesteld. Dit laat de opperhoofd van ontwikkelaar Irrational Games, Ken Levine.

De game stond aanvankelijk gepland voor oktober dit jaar, maar werd later verschoven naar 26 februari 2013. De ontwikkelaar heeft de releasedatum van de game weer met een maand verschoven. BioShock Infinite moet nu eind maart uitkomen. Levine laat weten dat dit noodzakelijk is om kleine bugs uit de game te kunnen halen.

De game komt 26 maart uit van 2013 voor de pc, PlayStation 3 en de Xbox 360. Nu maar hopen dat het niet in het vaarwater van GTA V terecht komt.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.