Capcom onthult Dragon`s Dogma
Capcom komt met een nieuwe franchise. Begin 2012 komt de uitgever met de game Dragon's Dogma voor de PS3 en Xbox 360. De game werd onthuld tijdens het jaarlijkse evenement Captivate. Vandaag volgde de officiële aankondiging en verschenen de eerste beelden en meer informatie.
De game zal worden ontwikkeld door Capcom's Japanse studio onder leiding van Devil May Cry 3 en 4 director Hideaki Itsuno en Devil May Cry 4 en Resident Evil 4 producer Hiroyoki Kobayashi.
In de game speel je een held die gekozen is door een draak om een speciale taak uit te voeren. De draak heeft het hart van de held gestolen, waardoor de Draak en de held constant in contact met elkaar staan. Om je hart terug te krijgen moet je door een fantasierijke, open wereld trekken waar veel monsters en quests je te wachten staan.
-
Releases5 must-have games voor juni 2026 met Star Fox
Mei 2026 komt ten einde, dus het is tijd om vooruit te blikken. Juni 2026 is wellicht niet heel druk, maar er staan alsnog wat potentiële bangers klaar!
8 reacties -
NieuwsChadley speelt belangrijke rol in Final Fantasy 7 Remake Part 3
Chadley gaat een belangrijke rol spelen in het laatste deel van de Final Fantasy VII Remake-trilogie. Maar welke rol gaat dat zijn? Dat blijft een...
4 reacties -
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
2 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie