China gaat gewelddadige games tegen
Het is inmiddels allang duidelijk geworden dat China geen land is waar vrijheid van meningsuiting gemeengoed is. Veel websites op het internet zijn door de overheid geblokkeerd en meningen worden onderdrukt. Waarschijnlijk zullen ook games hier binnenkort aan moeten gaan geloven.
Volgens de Chinese Minister van Cultuur voldoen veel recent verschenen games niet aan de strenge culturele regels van het land. Hij vindt dat het tijd is om de orde op dit gebied weer te gaan herstellen, waarmee hij bedoeld dat er een hoop games verboden moeten worden waaronder vooral gewelddadige games. Eerder zijn er al wel twintig online games verboden door de Chinese regering.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
1 reactie -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.