Crysis 2 van Steam afgehaald
Electronic Arts heeft Crysis 2 van het digitale distributieplatform Steam afgehaald. De game heeft nu een Only on Origin"-label, wat dus inhoudt dat de game alleen nog maar beschikbaar is via EA's eigen distributieplatform Origin.
Er zijn nog wel andere downloadwinkels waar de game gewoon beschikbaar is. Bij Direct2Drive, Amazon, Gamersgate, Impulse en GameTron zit Crysis 2 nog wel in het assortiment. Onduidelijk is nog of de game ook bij deze downloadwinkels zal verdwijnen uit het assortiment. Waarschijnlijk zal dit wel het geval zijn, omdat de uitgever aangegeven heeft dat Crysis 2 alleen via Origin beschikbaar is.
Crysis 2 speelt zich af in Ney York waar je belandt in een episch gevecht tegen buitenaardse indringers, waarbij jij als supersoldaat eens en voor altijd afrekent met deze Aliens. De game is beschikbaar voor de Xbox 360, PlayStation 3 en pc.
-
NieuwsKonami Code 3 jaar na release ontdekt in Star Wars Jedi: Survivor
De Konami Code strikes again! Ruim drie jaar na release is een Easter Egg in Star Wars Jedi: Survivor ontdekt.
1 reactie -
NieuwsEiji Aonuma liet fasttravel uit Zelda: Ocarina of Time verwijderen
Eiji Aonuma liet aanvankelijk fasttravelpunten in Ocarina of Time toevoegen, maar kwam daar al snel op terug.
5 reacties -
IndustrieVoormalig XBOX-COO ontkent beleidsovertreding
Voormalig XBOX-COO Helen Chiang zegt dat ze twijfels heeft of haar zaak bij Microsoft goed is afgehandeld.
5 reacties -
De RondvraagDe Rondvraag: Wat is jouw favoriete The Legend of Zelda-game?
Een onmogelijke vraag of een makkelijk antwoord? Laat ons weten wat jouw favoriete The Legend of Zelda-game is!
61 reacties
Hadden ze eerder mee moeten komen, in plaats van uit het niets even wat games eraf halen.
valve heeft toch ook alleen games via zijn eigen systeem, dus begrijpen kan ik het, ik koop ze gewoon netjes in de winkel, verdienen die ook nog iets
beetje heel erg jammer van EA... En ik heb spijt dat ik BF3 niet al via steam heb gepreordered...
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.