Dark Souls 2 draait op een nieuwe engine
De game Dark Souls 2, die aangekondigd werd tijdens de Spike TV Video Game Awards, zal op een compleet nieuwe engine draaien. Dit laat de uitgever Namco Bandai weten in interview tegenover het Japanse magazine Famitsu.
De ontwikkelaar van de game, From Software, laat weten dat de beelden die we zagen in de trailer niet in-game zijn. De game zal zich in dezelfde wereld als het eerste deel afspelen, maar dan in een hele andere tijdsperiode.
In Dark Souls 2 zullen sommige gebeurtenissen aansluiten op het eerste deel van Dark Souls. De game zal geen extra content krijgen. De ontwikkelaar laat tot slot weten dat ze nieuwe manieren zoeken om spelers in-game interacties ondergaan.
De game Dark Souls 2 zal waarschijnlijk 2013 niet halen.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties