De staat Quebec steekt een hoop geld in Ubisoft en WB
De staat Quebec heeft een hoop geld in Ubisoft en Warner Brothers Games gestoken. Warner Brothers heeft een deal gesloten met de staat Quebec, zo kan de ontwikkelaar de komende vijf jaar 100 nieuwe medewerkers een baan gaan bezorgen. Quebec heeft maar liefst 63 miljoen dollar in het bedrijf gepompt, niet bepaald een klein zakcentje dus.
Warner Brothers Games Montréal heeft op dit moment ruim 325 medewerkers in dienst. Momenteel vloeien de zweetdruppels flink bij de studio, want er wordt nu hard gewerkt aan de nieuwe game: Batman: Arkham Origins. Dankzij deze enorme investering van Quebec kan Warner Brothers Games Montréal nog verder uitgroeien.
Onlangs kreeg Ubisoft ook al een bak met geld van dezelfde barmhartige samaritaan. Ubisoft ontving 9,9 miljoen dollar en een verbetering op het gebied van belasting. In ruil hiervoor beloofde Ubisoft 500 banen in Montréal te creëren.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties