Diablo IV krijgt nieuwe PvE-modus The Gauntlet
Een nieuwe video laat ons een geheel nieuwe PvE-uitdaging in Diablo IV zien. The Gauntlet is een nieuwe manier om je kracht te bewijzen.
Onderdeel van Diablo IV's Season of the Construct is de nieuwe wekelijkse dungeon die The Gauntlet wordt genoemd. Bluddshed en Marcus Kretz laten in de nieuwste video zien wat The Gauntlet inhoudt, samen met Kayleigh Calder, Lead Game Producer. The Gauntlet maakt deel uit van het Trials framework en is een speler-tegen-omgeving dungeon uitdaging. Spelers strijden wekelijks in een statische, niet-lineaire dungeon om de hoogste score te behalen door monsters en eindbazen te doden en kisten te openen binnen een tijdslimiet van acht minuten. De lay-out van de dungeon, de plaatsing van de shrines en andere factoren zijn identiek voor alle spelers om eerlijkheid te garanderen. Spelers kunnen The Gauntlet solo of in groepsverband beklimmen op 16 verschillende ladders, ingedeeld op klasse, groepsgrootte, platform en gametype. Spelers verdienen Seals op basis van hun prestaties, waarbij hogere Seals betere beloningen en uitrusting opleveren. De top 1000 spelers op het klassement wordt wekelijks gereset en de top 10 spelers worden vereeuwigd in de Hall of the Ancients.
The Gauntlet is vanaf vandaag beschikbaar in Diablo IV. Lees hier onze Diablo IV review.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
Reviewscore
4,5/5
Platforms
-
GeruchtGerucht: Switch 2-versie Diablo 4 verschijnt op 15 september
Volgens een nieuw gerucht verschijnt Diablo 4 op 15 september 2026 voor Nintendo Switch 2, inclusief de DLC's Vessel of Hatred en Lord of Hatred.
3 reacties -
GeruchtGerucht: Diablo IV komt naar de Switch 2 als 'code-in-the-box'
Volgens de laatste geruchten staat Diablo IV op het punt te verschijnen voor de Switch 2. Maar in welke (fysieke) vormen? Ook dat lees je hier.
10 reacties -
TrailerDiablo IV Season of Death Awakening staat voor de deur
Het nieuwste Diablo IV-seizoen, Season of Death Awakening, staat voor de deur en brengt een heleboel nieuwe content en verbeteringen met zich mee.
9 reacties -
TrailerBekijk nu de Diablo IV: Lord of Hatred Opening Cinematic
Bekijk nu de ruim vijf minuten durende Diablo IV: Lord of Hatred Opening Cinematic. De additionele content is op 28 april 2026 verkrijgbaar voor € 39,99.
2 reacties