Doom 4 in de maak

John Carmack heeft tijdens de Quake Con 2008, Doom 4 aangekondigd. Hij vertelde tijdens zijn aankondiging dat de game grafisch twee tot drie keer mooier gaat worden dan zijn voorganger.

Ook vertelde hij dat de multiplayer 'new and improved' zal zijn. Hij eindigde met de zin: "It's done, when it's done". Hopeljjk kunnen we Doom 4 eind 2009 of misschien begin 2010 verwachten.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reviewscore

4,5/5

Ontwikkelaar

id Software

Uitgever

Bethesda Softworks

Release

13 mei 2016

Platforms

PC
PS4
XONE
NSW
Reacties
Avatar Vincent
Vincent
lvl7 Checkpoint Jeugd
2 augustus 2008 om 10:29

Yay! Goed plan! :D

0
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
2 augustus 2008 om 08:58

Dan gaan wij die samen helemaal doodspelen :P nodige we de rest van de crew uit.. gaan we allemaal DOOM 4 kapot spelen :D

0
Avatar Vincent
Vincent
lvl7 Checkpoint Jeugd
2 augustus 2008 om 08:45

Ik heb Doom 3 + uitbreiding helemaal dood gespeeld. En ga dan ook zeker Doom 4 halen.

0
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
2 augustus 2008 om 08:28

Ik heb Doom op de PlayStation echt helemaal doodgespeelt

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord