Downloadnieuws: Nintendo brengt Eurosport Video uit in de eShop
Vlak voor het wekelijkse downloadmoment heeft Nintendo een nieuwe applicatie ter download beschikbaar gesteld. Het betreft een aparte versie van Nintendo Video: Eurosport. Hier komen filmpjes te staan van de gelijknamige sportzender waarvan een tijdje terug al een samenwerkingsverband van was aangekondigd. De videoservice is geheel gratis én in 3D, al moet je wel een beetje moeite doen om de videostreamer te krijgen.
Het zit namelijk goed verborgen, je zal hem ook niet onder nieuwe software tegenkomen. Je kan het vinden door in de zoekbalk het volgende in te tikken:
Eurosport
Je kan de dan de applicatie downloaden. Een waarschuwing is wel op zijn plaats, want het programmaatje zelf mag maar 49 blokken groot zijn, maar de extra data zal net zoveel innemen als Nintendo Video: meer dan 2400 blokken!
Update 15:35: Inmiddels is de video-applicatie met de wekelijkse eShop update ook gewoon vanaf de hoofdpagina te downloaden. Je hoeft het dus niet meer specifiek op te zoeken als je het wilt downloaden.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties