Downloadnieuws: Nintendo brengt Eurosport Video uit in de eShop
Vlak voor het wekelijkse downloadmoment heeft Nintendo een nieuwe applicatie ter download beschikbaar gesteld. Het betreft een aparte versie van Nintendo Video: Eurosport. Hier komen filmpjes te staan van de gelijknamige sportzender waarvan een tijdje terug al een samenwerkingsverband van was aangekondigd. De videoservice is geheel gratis én in 3D, al moet je wel een beetje moeite doen om de videostreamer te krijgen.
Het zit namelijk goed verborgen, je zal hem ook niet onder nieuwe software tegenkomen. Je kan het vinden door in de zoekbalk het volgende in te tikken:
Eurosport
Je kan de dan de applicatie downloaden. Een waarschuwing is wel op zijn plaats, want het programmaatje zelf mag maar 49 blokken groot zijn, maar de extra data zal net zoveel innemen als Nintendo Video: meer dan 2400 blokken!
Update 15:35: Inmiddels is de video-applicatie met de wekelijkse eShop update ook gewoon vanaf de hoofdpagina te downloaden. Je hoeft het dus niet meer specifiek op te zoeken als je het wilt downloaden.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties