Dragon Quest Monsters: The Withered World heeft een releasedatum
Square Enix heeft de releasedatum van Dragon Quest Monsters: The Withered World bekendgemaakt. Het nieuwste deel in de Dragon Quest Monsters-serie verschijnt op 3 december voor Nintendo Switch 2 en Nintendo Switch. Spelers kunnen opnieuw monsters ontdekken, scouten en trainen om hun eigen team samen te stellen.
In The Withered World draait alles om het vinden van nieuwe monsters. Bekende wezens zoals Slimes keren terug, maar spelers kunnen ook nieuwe monsters tegenkomen tijdens hun avontuur. Elk monster kan een potentiële bondgenoot worden. Daarmee blijft de kern van de serie overeind: verzamelen, trainen en je team steeds verder verbeteren. Ook het bekende synthesesysteem is weer aanwezig. Daarmee kunnen spelers monsters combineren om nieuwe teamleden te maken. Dat systeem zorgt vooral voor veel vrijheid in hoe je je team opbouwt. Niet alleen het monster zelf telt, maar ook wat je ermee maakt en hoe je het inzet in gevechten.
Volgens Square Enix zijn er honderden monsters te ontdekken. Daarmee lijkt Dragon Quest Monsters: The Withered World vooral te mikken op spelers die graag experimenteren met teams en combinaties.
Of dit deel grote vernieuwingen toevoegt aan de formule, moet later nog blijken. Voor nu weten we in ieder geval dat monsterliefhebbers vanaf 3 december weer aan de slag kunnen.
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
Platforms