Duitse PS3-hacker krijgt boete van 1 miljoen euro
De politie deed eerder deze week een inval in het huis van Alexander Egorenkov, hacker van de PlayStation 3. Alle spullen die ook maar iets te maken hadden met hacken zijn door de politie in beslag genomen. Egorenkov heeft daarnaast een boete van 1 miljoen gekregen. Deze man kan de rest van zijn leven boete voor zijn daden, aldus Sony.
Sony doet er alles aan om het hackers moeilijk te maken. Het is lastig om de piraterij tegen te gaan, omdat Egorenkov alle bestanden op het internet heeft geplaatst. Deze bestanden kunnen andere hackers weer downloaden, om het daarna weer verder op het wereld wijde web te verspreiden.
Update: Natuurlijk kan Sony geen boetes opleggen en al zouden ze dat kunnen, dan kan de beste man nog naar de rechter stappen. Het is in elk geval dringen geblazen wie als eerste naar de rechter stapt.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties