Eerste Space Battle-beelden van Star Wars Battlefront II tijdens gamescom
Electronic Arts heeft laten weten dat het de eerste Space Battle-beelden van Star Wars Battlefront II tijdens de gamescom laat zien.
Op 21 augustus kunnen fans trailers en gameplay van de Starfighter Assault modus verwachten. In deze modus vechten twee teams van piloten tegen elkaar. De map die getoond zal worden heet Fondor: Imperial Shipyard en bevat verschillende gevechtsvliegtuigen, Hero-ships en meer. Naast het nieuws over deze modus is er een nieuwe PlayStation Blog-video verschenen waarin de makers van DICE, Criterion en EA Motive meer vertellen over hun samenwerking.
Star Wars Battlefront II verschijnt 17 november voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One. Op 4 oktober start er een bèta voor pre-orders, die de maps Fondor: Imperial Shipyard en Galactic Assault bevat. De bèta is vanaf 6 oktober beschikbaar voor alle spelers.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties