Extra pre-orderbonussen inFamous 2
Sucker Punch, de bedenker van het bekende inFamous en de nog bekendere Sly Cooper-serie, heeft een cadeautje. Bovenop de al bekende pre-orderbonussen (onder andere extra krachten en outfits) krijgt iedereen die inFamous 2 gepre-ordered heeft, of de Hero-editie koopt het volgende:
- Een samurai zwaard
- Een holbewoners knuppel
- De staf van Sly Cooper
- De reaper skin uit deel 1
Dit komt dus bovenop wat je al zou ontvangen voor je eerdere pre-order. Het maakt niet uit welke versie van het spel je gepre-ordered hebt, of waar.
inFamous 2 komt uit op 8 juni exclusief voor de PlayStation 3. Overigens is deel 1 een van de keuzes van het "welcome back program", mocht je nog twijfelen.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties