Films: Releasedatum Mortal Kombat film reboot bekend
De releasedatum voor de reboot van de film van de populaire fighting game Mortal Kombat is bekendgemaakt. De filmproducenten Warner Bros. en New Line Cinema hebben dat onlangs aangekondigd.
De reboot van de Mortal Kombat film werd in 2011 al aangekondigd, maar het bleef jaren stil rond de reboot. Nu is er eindelijk bekendgemaakt wanneer de film uit gaat komen. Voor de rest is er nog weinig over de film bekend, behalve dat de film opgenomen wordt in Australië en dat de voorbereidingen voor de film later deze maand gaan beginnen. Je kan de trailer van de originele film uit 1995 hieronder bekijken.
De reboot van de Mortal Kombat film komt 5 maart 2021 uit.
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
-
SeriesHBO Original-serie Harry Potter en de Steen der Wijzen ontvangt teaser trailer
De HBO Original-serie Harry Potter en de Steen der Wijzen is officieel uit de doeken gedaan met een kersverse teaser trailer. Check hier de nieuwe beelden!
22 reacties -
TrailerSpookachtige cozy game Fangtopia verschijnt passend in oktober 2026
Zoek je naar titels om je Halloween-avond mee te vullen? Overweeg dan om Fangtopia tegen die tijd op te starten. De releasedatum valt in oktober 2026.
3 reacties -
TrailerJohn Carpenter's Toxic Commando's gratis update biedt Retrieval Mode
Focus Entertainment en Saber Interactive zijn nog lang niet klaar met John Carpenter's Toxic Commando. De nieuwste gratis update brengt Retrieval Mode.
2 reacties -
IndustrieSquare Enix ontkracht privatiseringsgerucht met statement
Square Enix reageert op geruchten over een mogelijke privatisering. Volgens de Japanse uitgever overweegt het bedrijf de optie momenteel niet.
0 reacties