Gerucht: Kojima denkt na over een nieuwe remake van Metal Gear Solid
Hideo Kojima is mogelijk van plan dat hij een HD-remake van Metal Gear Solid wilt maken. De geruchten gaan dat hij opzoek is naar een ontwikkelaar die deze HD-remake kan maken met de nieuwe Fox Engine.
In een interview met GameReactor gaf Hideo Kojima aan dat hij er wel oren naar heeft een remake van Metal Gear Solid te maken. Hij zou de game in de Fox Engine willen zien, waar ook het aangekondigde Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain op zal gaan draaien.
De oorspronkelijke Metal Gear Solid verscheen op de PlayStation en kreeg een remake in de vorm van Twin Snakes voor de Nintendo GameCube.
Er verscheen al eerder een Metal Gear Solid HD Collection, maar hierin ontbrak het eerste deel. In het nog te verschijnen Legacy-collection zal de oorspronkelijke Metal Gear Solid wel zitten.
Wat denken jullie? Zal de Fox Engine het spel naar een hoger niveau tillen?
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties