Gerucht: Next-gen Xbox hardware bekend, onthulling op CES

Het gerucht gaat rond op de Franse site Xboxygen dat Microsoft tijdens de Las Vegas tech show CES een aankondiging gaat doen over de nieuwe Xbox.

Volgens Xboxygen komt deze informatie van een bron die van 'dichtbij' het bedrijf komt. Naast de aankondiging zijn er ook een aantal specificaties bekend. Volgens de Franse site zal de nieuwe generatie Xbox een hex-core processor met 2GB DDR3 RAM. AMD zal deze processor aanleveren. Er zou al sinds 2005 aan de console gewerkt worden. Meteen dus na het uitbrengen van de Xbox 360. Er werken twee teams aan de console wawarvan de namen bekend zijn. Team Loop werkt aan de software en team Infinity neemt de hardware op zich.

De aankondiging op de CES in Las Vegas zal niet erg 'groots' zijn maar er zal wel enkele informatie worden gegeven over de hardware. We kunnen niet bevestigen of Xboxygen gelijk heeft, nogmaals: het gaat hierbij om een gerucht. Er is maar één manier om erachter te komen, wachten tot de CES die van 10 tot 13 januari 2012 plaats vindt, zoals gezegd in Las Vegas.