Gratis DLC voor EDGE
28 september wordt een toffe dag. Niet alleen komt er voor de Nintendo DSi en 3DS een gratis spel uit, ook de fans van de game EDGE van het Nederlandse Two Tribes mogen deze datum in hun agenda onderstrepen. Want de ontwikkelaar heeft namelijk een leuke verrassing in petto voor de mensen die het spel EDGE hebben gekocht via Steam of de Mac App Store!
Op deze dag brengen zij namelijk een uitbreiding uit voor het spel, welke veertig nieuwe levels zal bevatten, nieuwe muziek en nieuwe races tegen de Dark Cube. Waarom dit zo mooi nieuws is? Nou, deze DLC zal volledig gratis zijn!
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties