Kind doodgeslagen om televisie
We weten allemaal wel dat er ontzettend veel gevallen zijn waar mensen intensief met hun Wii bezig zijn, waardoor de controller losschiet en zich recht op de televisie lanceert. Nou is dit op zich al erg, maar de straf die Jamar Johnson ervoor moest bètalen is wel heel erg hoog.
De vijf jarige Jamar liet per ongeluk de controller los waardoor hij de televisie kapotgemaakt had. Zijn moeder, Kim Crawford, werd hierdoor zo boos dat ze hem harder dan ooit sloeg.
Na deze mishandeling in de Bronx op dertien juni, had Jamar ontzettende last van pijn in zijn organen en moest hij vaak overgeven. De oorzaak van dit alles bleken later zijn grote, inwendige verwondingen te zijn, die hij had opgelopen na het incident met zijn moeder. De moeder wou hem niet naar het ziekenhuis brengen omdat ze bang was dat ze de blauwe plekken zouden zien en dat ze hiervoor een gevangenisstraf moest uitzitten.
Toen de politie Crawford uiteindelijk geconfronteerd had, zei ze dat haar zoon moest overgeven, en toen in slaap viel. De jongen stief tijdens zijn slaap door zijn gescheurde alvleesklier en zijn gescheurde darmen.
Het gezin stond al bekend bij de politie doordat de vader van Jamar hem al regelmatig had mishandeld, en doordat de familie op drugshandel en vechtpartijen was betrapt. Haar advocaat vond dat Kim Crawford niet voor moord vervolgd kon worden:
The facts do not establish at all that this mother tried to kill her child. I have no idea whether hitting someone with their hand causes these kinds of injuries. It's clear that for two days she was worked over by police.
De familie van het gezin is geshockeerd, zo zegt Jamar's oma het volgende:
My beautiful grandson is gone, and he's not coming back it's a tragedy. It's inexcusable.
Meer van deze auteur
Bekijk profiel-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties