Kritiek op Google Stadia creative director door tweets
Alex Hutchinson, creative director van Google Stadia, vindt dat streamers licenties moeten kopen om games te kunnen streamen op Twitch. Dat laat hij weten op Twitter.
Deze reactie komt voort uit het nieuws dat honderden Twitch-streamers geplaagd werden door DMCA-verwijderverzoeken voor de muziek die in de streams zijn gebruikt. Hutchinson besloot zijn mening over dit feit te delen op Twitter. Volgens de creative director moeten streamers zich minder zorgen maken over het gebruik van muziek waar ze niet voor betaald hebben, maar vooral om de games die ze spelen. Volgens Hutchinson moeten streamers net als andere bedrijven licenties kopen om de content van de game te kunnen gebruiken. Zijn tweets zijn hieronder te bekijken.
Hutchinson's uitspraak is op zijn zachts gezegd niet in de goede aarde gevallen. Veel mensen hebben boos gereageerd en ook Google heeft ondertussen afstand genomen van de tweets. De internetgigant verzekert dat de tweets geen afspiegeling zijn van de mening van Google Stadia, YouTube en Google.
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
-
GuideGuide: Update Van harte welkom op de vernieuwde website van Gameliner
Ja, je ziet het goed: er is een nieuwe update uitgerold. We vertellen je graag alles over wat er nieuw is in dit uitgebreide artikel.
518 reacties -
TrailerDuik in een vijver vol gevaar in de Grounded 2 Into the Abyss-update
De allergrootste Grounded 2-contentupdate is vanaf morgen beschikbaar. Met de release van Into the Abyss, komt de game ook naar PlayStation 5.
1 reactie -
TrailerSonic zoeft richting vierde seizoen van Fortnite Chapter 7
Fortnite en Sonic slaan de handen ineen voor het volgende seizoen van Fortnite, genaamd Override. In een korte teaser wordt de samenwerking aangekondigd.
1 reactie -
Trailer1666: Amsterdam verschijnt over enkele weken
Nog een paar nachtjes slapen en dan is het zover. 1666: Amsterdam verschijnt al over enkele weken op de pc via Steam Early Access!
12 reacties