Kritiek op Google Stadia creative director door tweets
Alex Hutchinson, creative director van Google Stadia, vindt dat streamers licenties moeten kopen om games te kunnen streamen op Twitch. Dat laat hij weten op Twitter.
Deze reactie komt voort uit het nieuws dat honderden Twitch-streamers geplaagd werden door DMCA-verwijderverzoeken voor de muziek die in de streams zijn gebruikt. Hutchinson besloot zijn mening over dit feit te delen op Twitter. Volgens de creative director moeten streamers zich minder zorgen maken over het gebruik van muziek waar ze niet voor betaald hebben, maar vooral om de games die ze spelen. Volgens Hutchinson moeten streamers net als andere bedrijven licenties kopen om de content van de game te kunnen gebruiken. Zijn tweets zijn hieronder te bekijken.
Hutchinson's uitspraak is op zijn zachts gezegd niet in de goede aarde gevallen. Veel mensen hebben boos gereageerd en ook Google heeft ondertussen afstand genomen van de tweets. De internetgigant verzekert dat de tweets geen afspiegeling zijn van de mening van Google Stadia, YouTube en Google.
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
-
VideoSeason 02 van multiplayer-FPS WARDOGS verschijnt in oktober
Ontwikkelaar BULKHEAD laat via een video-update veel informatie los over Season 02 van de multiplayer-FPS WARDOGS.
0 reacties -
GameplayZo verhoudt Dragon's Dogma 2 op Switch 2 zich tot de PS5-versie
Benieuwd naar de performance van Dragon's Dogma 2: Dark Arisen op Nintendo Switch 2? Bekijk nu de vergelijkingsvideo!
2 reacties -
GameplayCall of Duty: Modern Warfare 4 DMZ valt ook onder Early Access
Ook de DMZ-modus valt onder de Call of Duty: Modern Warfare 4 Early Access. Bekijk nu meer gameplaybeelden van de modus!
2 reacties -
GameplayYear Two-content Sonic Racing: CrossWorlds onthuld
Benieuwd wat Year Two in Sonic Racing: CrossWorlds te bieden heeft? Van gratis personages tot betaalde DLC, je leest het hier!
5 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.