Lag problemen Brink
Na veel berichten van Brink-spelers op de Xbox 360, gaat Splash Damage de lag-problemen onderzoeken en aanpakken. Paul Wedgwood heeft dit gezegd op de blog van Bethesda.
Tot nu toe heeft alleen de Xbox versie van Brink last van de lag-problemen. Bij de pc zijn er tot dusver nog geen lag-problemen gevonden en door de aanhoudende PSN problemen kan de PS3-versie nog niet gecheckt worden op lag-problemen.
Brink is een first-person shooter die het net wat anders aanpakt dan andere shooters. Zo is teambuilding erg belangrijk in de game en is je keus qua karakters bepalend voor de gameplay.
-
GeruchtGerucht: Komt GTA 6 in 2027 naar Nintendo Switch 2?
Komt GTA 6 naar Nintendo Switch 2? Volgens Nash Weedle wel, zijn bronnen verzekeren namelijk dat Grand Theft Auto 6 in 2027 op de Switch 2 speelbaar is.
0 reacties -
TrailerBekijk nu dertien minuten The Relic First Guardian-gameplay
Er is een uitgebreide showcase van The Relic First Guardian gedeeld. Bekijk nu bijna dertien minuten aan actie, storytelling en echte Koreaanse folklore.
0 reacties -
RevisitedIn the Jungle is de perfecte DLC om weer terug in Dave the Diver te duiken
Dave the Diver's nieuwe DLC In the Jungle is het schoolvoorbeeld van hoe een DLC hoort te zijn. Het geeft je genoeg redenen om terug in de game te duiken.
0 reacties -
GeruchtGerucht: PlayStation-topman hint naar draagbare PlayStation 6-console
In een gesprek met Famitsu hint Sony Interactive Entertainment-topman Hideaki Nishino naar het bestaan van de next-gen handheld.
18 reacties