Last of Us krijgt geen PS4-versie
De game Last of Us krijgt geen PS4-versie, dit heeft Eric Monacelli van Naughty Dog laten weten. Eerder waren er geruchten dat er een next-gen-versie zou komen van de game. Dit gerucht ontstond doordat er bekend werd, dat Naughty Dog aan texturen voor de game werkte, die de PlayStation 3 voorbij zouden streven. Over de komst van een next-gen-versie zei Monacelli heel duidelijk:
We have no plans to do that.
De co-president van Naughty Dog, Christophe Balestra, verklaarde het volgende over het werken met hogere texturen:
We always create our assets at a higher resolution than what you see in-game. A lot of our pipelines are already ready to move to something superior to the PS3.
Er komt helaas dus geen next-gen-versie van The Last of Us. Wel kon je eerder al lezen dat er een nieuwe patch en DLC beschikbaar is voor de game. Voorlopig dus geen reden om jezelf te gaan vervelen.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties