Gameliner logo 20 jaar

Lulzsec slaat weer toe

-

Ja hoor. Het is weer zover. De oorlogsmachine van de hackgroep Lulzsec draait weer eens op volle toeren, en heeft hierbij de servers van Eve Online, een website die software aan de overheid verkoopt en de servers van Minecraft gehackt.

Het begon allemaal met deze tweet:

We just wiped out the login server for Eve Online, and it accidentally took their website out at the same time

Een half uur later meldde Lulzsec dat ze de site Finfisher uit de lucht hebben gehaald, omdat deze software aan de overheid verkocht. Hieronder de tweet die dit bevestigd:

Tango down: http://t.co/bysLvbu - because apparently they sell monitoring software to the government or some shit like that.

Maar nee hoor. We zijn nog niet klaar. In de volgende tweet meldde Lulzsec dat ze de servers van Minecraft er ook al uit hebben gegooid.

Just sunk the Minecraft login server, looks like their website also got hit from overkill: http://t.co/E3QnDYm not even firing at the site.

Komt er ooit nog een einde aan deze ellende?