Mass Effect 3 maakt gebruik van stembesturing met Kinect
In het volgende deel van Mass Effect, het derde deel uit de serie, kun je je stem gebruiken bij het maken van keuzes en het leiden van je manschappen. Dat werd duidelijk na een gameplay-demo van de game tijdens de E3 persconferentie van Microsoft.
Kenners van de Mass Effect serie weten dat een groot deel van de game draait om het maken van keuzes. Beslissingen die je op een bepaald moment in het verhaal neemt zullen later in de game een gevolg hebben dat afhankelijk is van die eerdere keuze. In het derde deel heb je nog steeds de mogelijkheid om te kiezen uit een aantal vaste keuzes, maar het is nu ook mogelijk om een bepaalde keuze te kiezen met je stem. Lees gewoonweg de keuze die je wilt gebruiken voor en Kinect doet de rest.
Naast bij het maken van keuzes kun je jouw stem ook gebruiken als je met teamgenoten door een level loopt. Zeg bijvoorbeeld dat je helpers een stuk vooruit moeten lopen en ze zullen je opdracht uitvoeren.
Mass Effect 3 komt in het eerste kwartaal van 2012 uit voor de Xbox 360.
-
TrailerVier speler co-op demo nu beschikbaar voor Hellcard 2
Hellcard 2 ontvouwt zich nu met een co-op demo op steam. In de demo kun je nu de co-op deckbuilder roguelike met z'n vieren uitvoerig spelen.
0 reacties -
TrailerCore Keeper krijgt Riders of the Underground update
Core Keeper krijgt vanaf morgen een nieuwe update die Riders of the Underground heet. De update brengt een nieuwe bioom, een nieuw wapen en nieuwe...
0 reacties -
TrailerCairn On the Trail: Deep Water DLC verschijnt op 29 oktober
Tijdens de PC Gaming Show gedurende de Tokyo Game Show is een releasedatum vrijgegeven voor de Deep Water DLC van Cairn On the Trailer.
0 reacties -
TrailerBouw gezamenlijk een nieuwe samenleving op in Young Suns
De ontwikkelaar van Goodbye Volcano High is bijna klaar met Young Suns, een aankomende lifesim met seasless drop-in co-op gameplay.
0 reacties