Microsoft kapt met Project Spark
Microsoft en ontwikkelaar Team Dakota hebben laten weten dat ze gaan kappen met Project Spark. De game is inmiddels niet meer te downloaden en de bijbehorende servers gaan vanaf aanstaande augustus offline.
Afgelopen najaar liet de softwaregigant al weten dat ze zouden stoppen met de ontwikkeling van Project Spark, dat ze stekker uit de game is gehaald is niet zo geheel onverwachts. Maar dat het zo snel al ging gebeuren verbaast ons wel een klein beetje.
De Community Manager bij Team Dakota, Thomas Gratz, laat weten dat het een zeer lastige beslissing is geweest voor hun. Eerlijk gezegd had ik ook geen andere reactie van hem verwacht. Veel personeelsleden bij deze ontwikkelaar zijn naar Microsoft Studios verkast, dus er zijn geen banen verloren gegaan.
In Project Spark konden gamers hun eigen games maken op de Xbox One en de pc. De game heeft alleen de massa niet weten te bereiken. Wij gaven Project Spark vier uit vijf sterren in onze review. Dat heeft de game te danken aan de hoeveelheid content die je kunt unlocken.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties